"Kënga është vaji i burrave", Genc Prelvukaj lançon projektin e ri që i dedikohet shqiptarëve (VIDEO)
Këngëtari Genc Prelvukaj ka zgjedhur t’i qëndrojë pranë shqiptarëve këto ditë të vështira me një projekt të veçantë që i dedikohet popullit tonë.

“Bijt’ e shqipes” titullohet kënga e tij e re në bashkëpunim me Elinel, të cilën dy djemtë e kanë sjellë plot emocion dhe ndjenjë, siç thotë edhe Genci.

“Thone ne dite te veshtira kanga eshte vaji i burrave.

Kjo kange eshte plot emocion e ndjenje. 🇦🇱🇦🇱

“Bijte e Shqipes”- shkruan Genci krahas postimit ku prezanton projektin e ri.

Vetëm 3 orë pas publikimit, kënga ka marrë mijëra klikime në Youtube.
Shtuar më 03/12/2019, ora 08:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori