Kënga e re e Loredanës është e preferuara e Mozzik (FOTO LAJM)

Loredana dhe Mozzik nuk kanë bërë aspak pushim përsa i përket karrierës së tyre muzikore edhe pse Loredana është nën hetim nga Prokuroria e Zvicrës për skandalin e mashtrimit.

Këngëtarja vazhdon të sjellë këngë në gjuhën gjermane dhe e fundit është “Jezt rufst du an” .

Nëpërmjet një postimi në instagram ajo na tregon se kjo është kënga e preferuar e bashkëshortit të tij, Mozzik i cili është edhe pjesë e klipit.
Shtuar më 05/07/2019, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori