Kënga e Erës për Kampionatin Botëror rekord shikimesh në më pak se 24 orë
Këngëtarja shqiptare Era Istrefi vijon turin për xhirimet e klipit më të ri të këngës “Live It Up” që është kënga zyrtare e Botërorit “Rusia 2018”.

Kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga të gjithë, pasi vetëm një dit pas publikimit, kënga ka arritur ti ketë afër 4 milion shikime në Youtube.

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi shfaqet në dy skena në këtë klip me dukje ndryshe dhe ky është suksesi më i madh nga ndonjë artiste shqiptare e dalë nga skena muzikore shqiptare. /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2018, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori