Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Kënga e Era Istrefit bëhet virale në botë
Pëlqej
Himni zyrtar i Botërorit "Rusia 2018">2018" ku do të marrë pjesë edhe këngëtarja e nderkombëtarizuar, Era Istrefi, tashmë eshte publikuar edhe në youtube.

Kënga ‘Live It Up’, e cila do të shoqërojë kampionatin botëror ‘Rusi 2018">2018’, është duke u pritur shumë mirë nga publiku në të gjithë botën.

Era Istrefit, Nicky Jam dhe Will Smith kanë bashkëpunuar për të sjellë këtë këngë dhe tani po shijojnë suksesin e saj.

Në ‘Youtube’, kënga është kthyer në ‘trend’ dhe renditet aktualisht e katërta më e dëgjuara nga përdoruesit e internetit. /albeu.com/

Shtuar më 25/05/2018, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori