Kendall nuk e vë ujin në zjarr, pas kritikave në “Golden Globes”
Pëlqej
Gjatë parakalimit në tapetin e kuq të “Golden Globes” modelja e famshme mori kritika të ashpra për aknet në fytyrë dhe faktit që i fsheh gjithmonë me photoshop.

Komentet e fansave treguan se fakti që ajo është një ndër modelet më të famshme në industrinë e modës nuk e bën atë perfekte por Kendall as që donte t’ja dinte për këto fjalë.

Së fundmi, ajo ka pozuar për revistën prestigjose “Harper’s Bazaar” dhe krahas faktit që lëkura e fytyrës së saj dukej pefekte, gjithashtu 22-vjeçarja është shfaqur nudo. E vetmja gjë që ajo kishte veshur ishte një pelerinë transparente të ‘Chanel’.

Pjesët e saj intime i mbuloi uji që i binte sipër si mënyrë për të promovuar këtë model të fundit të firmës së famshme. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 13:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori