Kendall Jenner zhgënjen familjen Kardashian
Kendall Jenner ka thyer 'zakonin' e familjes Kardashian. Të dielën në mbrëmje kishte shmangur veshjet që përputhen me motrat e saj në Teen Choice Awards.

Ajo kishte veshur një kostum të bardhë, krejtësisht ndryshe nga dy motrat e saj, Kim Kardashian dhe Kylie Jenner, që gjithashtu morën pjesë në këtë event.

Në tapetin e kuq, veshja e saj nuk mori vëmëndjen e duhur. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori