Kendall Jenner pozon si "Liza në botën e çudirave" (FOTO LAJM)

Motra modele e Kim Kardashian, Kendall Jenner ka pozuar me një set bikini në një ambient që ngjasonte si tek filmi "Lizabotën e çudirave".

Bëhet fjalë për koleksionin La Perla Pre-Fall 2017, frymëzuar nga pop-art dhe lëvizjet moderniste” si dhe “krijimtarnië fantazuese”, ashtu siç përshkruhet në deklaratën për shtyp.

“Mesazhi vizual shpërthyes ka si qëllim të transportojë shikuesit drejt botës së fantazisë, ngjyrave dhe artit”, vijon deklarata.

Supermodelja ka pozuar me të preferuarat e saj të fushatës që është fustani i limituar La Perla Slip Dress, i qëndisur dhe me kristale, trupore plazhi dhe seti i recipetave trekëndore.

Pas Kyliet e cila u vesh vetëm disa ditë më parë si Barbie, Kendall e sfidon me një tjetër personazh vizatimor. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori