Kendall Jenner në lidhje me basketbollistin Blake Griffin
Pëlqej
Kendall Jenner i cila është folur për një kohë që është duke u takuar me lojtarin e LA Clippers Blake Griffin, tashmë i ka bërë gjërat më zyrtare, sipas Us Weekly.

“Ata janë legjitim, janë plotësisht një çift”, tha një burim i afërt me Jenner Kendall është parë nëpër ndeshjet e Griffin së fundmi.

E gjithashtu është fotografuar duke darkuar me atë dhe miqtë e saj. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2017, ora 13:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori