Kendall Jenner largohet nga “Keeping up with the Kardashians”
Kendall Jenner është motra e vogël e Kardashianëve e cila ka vendosur të largohet nga spektakli televiziv “Keeping up with the Kardashians”, që prej vitesh transmetohet në Entertainment.

Modelja duket se ka qëllim ti thotë lamtumirë telekamerave që e kanë ndjekur çdo ditë që kur ka qënë ende fëmijë.

Tashmë që karriera e saj është në maja, Kendall duket gati për të bërë një hap më shumë, të jetojë e vetme në një tjetër qytet dhe ti thotë lamtumirë ekranit të vogël.

Arsyeja që ajo do të braktisë reality shoë është se do t’i përkushtohet tërësisht modës dhe po mendon të zhvendoset në Neë York. /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2017, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori