Kendall Jenner i rikthehet ish të dashurit?
Bukuroshja Kendall Jenner është parë së fundmi në shoqërinë e ish të dashurit të saj Chandler Parsons. Sërish ata kanë pasur shkëndija mes tyre, pas lidhjes mjaft të shkurtër që patën dy vite më parë.

Modelja e famshme dhe basketbollisti 28-vjeçar janë pikasur disa herë së bashku, përgjatë kësaj jave dhe vetëm pak ditë më parë, Jenner ndoqi ndeshjen e basketbollistit të skuadrës së Parsons.
Ajo u fotografua duke bërë simbolin e zemrës me duar, megjithatë nuk u kuptua qartësisht se kujt i drejtohej. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2017, ora 11:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori