Kendall Jenner është lezbike?
Bukuroshja është imazh i revistës Vogue për muajin prill 2018, ku dhe zbuloi lidhjen e saj me basketbollistin Blake Griffin.

“Unë mendoj se nuk jam si motrat e mia që thonë: Ja ku është i dashuri im. Prandaj nuk më shohin shpesh me një mashkull. Gjithmonë do jem e rezervuar në daljet e mia me meshkujt. Nuk mendoj se kam prirje biseksuale apo homoseksuale, por nuk e di.

Kush e di? Nuk më pëlqen ta provoj një eksperiencë të tillë, jo se jam kundra, por nuk kam e kam provuar asnjëherë. Kam energji si meshkujt. Nuk dua ta them gabim sepse nuk jam transgjinore, por jam energjike. Por përgjigja e duhur është se nuk jam lezbike, nuk kam asgjë ta fsheh”, ka thënë Jenner.

E pyetur nëse mendonte për një fëmijë, Kendall Jenner u përgjigj: “Për momentin unë jam e lumtur”.
Shtuar më 15/03/2018, ora 14:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori