Kelly Rowland tregon si ndihet për binjakët e Beyonces
Këngëtarja shumë e njohur Kelly Rowland ka vendosur të tregojë mendimin e saj në lidhje me fëmijët e Beyonce.

Këngëtarja 36-vjeçare ka shpjeguar kohëve të fundit se shumë nga miqtë e saj po e shtojnë familjen e e tyre.

“Gjithkush ka fëmijë ose është në pritje. Është një kohë vërtetë e mirë ne jetën tonë si miq dhe jemi duke u rritur së bashku”, tha Kelly për Weekly.

“Të gjitha shoqet e mia janë shumë të zgjuara. Më dhanë këshilla të mëdha”, shpjegoi Kelly. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 09:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori