Kejvinës i shpërthen gjoksi gjatë provave, reagimi i Ermalit është i paparë (VIDEO)

Pak stretching 🙆‍♀️ 😂

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Kejvina Kthella është një nga femrat më të zjarrta dhe rrjedhimisht më të përfolura të momentit.

Kthella, velina e emisionit “Xing me Ermalin”, është përfolur gjatë në rrjetet sociale.

Dalja e saj e parë në publik bëri bujë dhe shkaktoi reagime të shumta.

Së fundi ajo ka publikuar një video të një incidenti që i ndodhi gjakë kohës që po realizonte xhirimet për emisionin, bashkë me Ermalin. Teksa po bënte “stretching”, Kejvinës i ka shpërthyer këmisha xhins dhe ka ekspozuar gjoksin bombastik.

Ermali i cili ndodhej para saj, ia ka plasur të qeshurës pasi nuk priste të shihte hiret e velinës. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2018, ora 10:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori