Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Kejvinën e quajnë katunare, ajo i kthehet e nevrikosur
Pëlqej
"Bëj një pyetje", opsioni më i ri i "Instagramit", i cili u ka dhënë mundësi personazheve të njohur në vendin tonë që të jenë më pranë me fansat e tyre.

Një ndër “Vip-at’ që ka ngjallur kureshtjen e ndjekësve është edhe velina e emisionit “Xing me Ermalin”, Kevina Kthella, e cila është pyetur nga dikush: “Pse më krijon përshtypje si shumë katunare t’i mua?”.

Përgjigja e bukuroshes ka qenë e menjëhershme, ku nuk ka lënë mënjanë edhe ironinë. “Të uroj që edhe ti vetëm për një ditë të jesh katunare si unë dhe do kuptosh së paske qenë kot në këtë jetë”, ka shkruar Kevina.
Shtuar më 15/07/2018, ora 19:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori