Kejvina publikon foto seksi, por komenti i Ermalit shkatërron gjithçka! (FOTO LAJM)

Velina e re në emisionin “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella ka publikuar një foto mjaft provokuese në rrjetin e saj social Instagram.

E veshur me një palë xhinke dhe me një bluzë plot stil kejvina ka nxjerrë në pah disi hiret e saj.Ndërsa nuk ka munguar edhe komenti i Ermalit i cili e ka ngacmuar bashkëpunëtoren e tij të re.

''Vishu mi se me dt 6 jemi live''- shkruan ai.

Patjetër që ky koment është pritur me mjaft humor nga vajza, “ermalmamaqiofficial chiedo scusa Capo”, përfundon komenti i bukuroshes bionde. /albeu.com/


Shtuar më 30/12/2017, ora 12:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori