Kejvina nxjerr foto pasi del nga dushi (FOTO LAJM)

Ajo u bë e njohur në mediat shqiptare falë një emisioni.

Bëhet fjalë për Kejvina Kthellën e cila prej shumë pak kohësh është larguar nga Shqipëria për t’u rikthyer në Itali ku edhe jeton prej vitesh. Ish velina e emisionit ka postuar një foto tejet provokuese. Në fotografinë e publikuar në Instagram nga Kejvina, modelja pozon vetëm në reçipeta dhe peshqir në kokë.

Një detaj që nuk duhet humbur është tatuazhi nën gjoksin e saj.

Bukuroshja pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për pamjen e saj seksi.
Shtuar më 28/04/2019, ora 18:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori