Kejvina "ndez" Instagramin me foto provokuese (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara që pas daljes për herë të parë me fustanin e kuq në "Xing me Ermalin" ku çmendi publikun, mediat e rrjetet sociale që nuk pushuan së foluri për të.

Kejvina këtë herë ka tërhequr vëmendjen me foto të publikuar në Instagram ku ekspozon dekoltenë dhe shfaqet provokuese. /albeu.com/


Shtuar më 13/02/2018, ora 14:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori