Kejvina Kthella bëhet nostalgjike, poston foto nga fëmijëria (FOTO LAJM)

Me paraqitjen e saj të parë, velina e emisionit tek Ermal Mamaqi, ka bërë që rrjeti të "ziejë" për shkak të pamjeve provokuese që ka publikuar.

Ajo është ndjerë nostalgjike dhe ka publikuar foto të fëmijërisë në Instastory.

Kejvina duket se ka qënën një vajzë e qeshur dhe bionde. /albeu.com/
Shtuar më 31/03/2018, ora 09:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori