Kejvina kërcënon hapur mediat: Do përgjigjeni shumë shpejt (FOTO LAJM)

Modelja Kejvina Kthella ka reaguar pas lajmeve për thërritjen e saj në prokurori ku është marrë në pyetje për rreth 10 orë.

Vajza e njohur e ekranit është pyetur rreth Redjan Rrajës dhe lëvizjeve të tij ditët e fundit. Kujtojmë se Rraja aktualisht është i ndaluar nga policia si i dyshuar për përfshirjen e tij në atentantit ndaj prokurorit Arjan Ndoji në 1 nëntor, në Shkozet.

Ndërkohë, pas lajmeve të publikuara ajo ka kritikuar median duke i thënë se do përgjigjen.

"Gazeflliqësira do përgjigjeni shumë shpejt për këto artikuj që keni përdorur në emrin tim! Po abuzoni si kafshët plehra", shkruan modelja në InstaStory.
Shtuar më 09/11/2019, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori