Kejvina i vë flakën Barcelonës (FOTO LAJM)

Modelja Kejvina Kthella ka arritur që me bukurinë e saj të jetë
vazhdimisht në fokus i mediave rozë.

Ajo u bë e famshme me paraqitjen e saj në emisionin "Xing me Ermalin" ku pothuajse çdo javë bënte "bum" me veshjet e saj joshëse".

Tash, Kejvina vazhdon punën e saj si modele, dhe asnjëher nuk zhgënjen fansat me paraqitjet e saj.

Së fundmi ajo është paraqitur nga qyteti i Barcelonës ku ka pozuar, me një veshje interesante.
Shtuar më 16/06/2019, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori