Kejvina gjen sozinë e saj, ngjajnë si dy pika uji (FOTO LAJM)

Kejvina Kthella është padyshim një ndër vajzat më të komentuara të ekranit dhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale, e cila tërheq vazhdimisht vëmendjen me bukurinë e format e saj, si dhe me pozat tunduese në Instagram.

Së fundmi, velina ka ndarë në Instastory me ndjekësit një foto të një vajze e cila duket identike me të. Mirëpo, ajo ka preferuar të mos e tregojë identitetin e vajzës.

"Sozia", shkruan Kejvina krahas postimit, me një emoji që lë të kuptohet se është e habitur nga ngjashmëria e madhe që ato të dyja kanë.
Shtuar më 04/03/2019, ora 10:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori