Kejvina e Ermalit zbulon se me cilin futbollist po flirton (FOTO LAJM)

Kejvina tërhoqi menjëherë vëmendjen sap u përhap lajmi se ajo do të jetë pjesë e "Xing me Ermalin".

Dalja e saj e parë në publik bëri bujë dhe shkaktoi reagime të shumta.Por duket se velina paska simpati për futbollistin Thomas Strakosha.

Ajo herë pas here shkëmben komente flirtuese me futbollistin, që lënë të nënkuptojë se mes tyre ka lindur diçka.Sigurisht që çdo femër do e pëlqente pasi ai është i talentuar, shtalartë dhe mjaft simpatik.

22-vjeçari edhe pse i përqendruar totalisht te ekipi i tij, gjen kohë edhe për "flirte" me bukuroshet e shumta që e ndjekin dhe komentojnë në rrjetet sociale.

Mirëpo, siç duket ai ka zgjedhur vetëm njëren prej tyre. Në profilin e tij zyrtar në "Instagram", Strakosha ka një miqësi të veçantë me velinën seksi të "Xing me Ermalin" në Tv Klan, Kejvina Kthella. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2018, ora 10:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori