Kejvina bën ndryshimin drastik, lë pa fjalë fansat (FOTO LAJM)

Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale, që pas daljes së saj të parë në “Xing me Ermalin”.

Shpeshherë bukuroshja ka qenë në qendër të vëmendjes për fotot që publikon dhe pozat provokuese.

Prej shumë kohësh Kejvina i ka qëndruar besnike flokëve bjondë. Mirëpo së fundmi modelja po bën shpesh ndryshime. Pasi i preu flokët e gjatë, mbrëmë Kejvina ka treguar ndryshimin e rradhës shkruan xing.

Velina e “Xing me Ermalin” u shfaq mbrëmjen e djeshme në emision jo më me flokë bjondë, por të lyera në ngjyrë të errët.

Duke qenë se Kejvinës i shkon gjithçka, edhe kjo ngjyrë dukej bukur në të dhe sigurisht edhe veshja tërhoqi shumë vëmendje. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2019, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori