Kejsi pranon hapur tradhëtinë e Stresit? Fajin e ke vet (VIDEO)
Keisi Lushaj, ish-partnerja e reperit Arkimed Lushaj të njohur ndryshe si Stresi ka bërë një tjetër status në rrjetet sociale.

Bukuroshja që jeton në Kanada ka publikuar një video-selfie teksa në sfond dëgjohen vargjet e këngës së Kidës, me titull “Merri krejt”.

Kjo këngë flet për një tradhëti dhe fakti që Keisi e ka publikuara këtë video pas ndarjes me reperin, i ka bërë njerëzit të dyshojnë se ajo tashmë, ndoShta po e pranon publikisht se Stresi e ka tradhëtuar.

“Pernime ti pe tepron teper. Para meje po bon gjeste me tjetren.Po xheloze sun um bon ton jeten.

Edhe kur tkom pas njejt si me kon vetem. Pse perlahesh e bertet. Ku krejt fajet i ki vet. Se kem mujt me kon perfekt na,”– dëgjohet në sfondin e videos.
Shtuar më 23/08/2019, ora 23:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori