Kë po e ironizon Liberta Spahiu? (FOTO LAJM)

Ajo u bë e njohur fillimisht si modele, teksa në vitin 2009 filloi edhe punën si moderatore në programin e shoubizit “Prive” në Klan Kosova.

fundi Liberta duket se ka ironizuar vajzat e pasura dhe tekat e tyre në Instastorin e saj.

Për më tepër ndiqni galerinë. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2018, ora 09:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori