"Ke kryer marrëdhënie s*ksuale me një tjetër", zbardhet biseda në telefon mes Melisës dhe Fationit
Debate dhe akuza të forta mes Melisës dhe Fationin në studion e “PërPuthen” mbrëmjen e sotme.

Melisa ka zbardhur bisedën telefonike mes tyre jashtë programit, ku tha se Fationi e ka akuzuar se ka marrëdhënie seksuale me një person tjetër.

Melisa mohoi akuzat, ndërsa Fationi u përgjigj se ka prova, por duke këmbëngulur të mos japi të tjera detaje.

Debati:

Melisa: Ajo çka është folur, ndoshta nuk e shpreh dot banalisht, por ka hipoteza që unë po kryej marrëdhënie seksuale me një person tjetër, as këtë nuk ma ka konfirmuar se kush, dhe që këtu bëj si e dashuruar. Më la të kuptoj që kam një marrëdhënie seksuale me një person tjetër.

Fationi: Kam fakte

Bora: Çfarë faktesh?

Fationi: Nuk kam çfarë them asgjë. Ka një marrëdhënie tjetër. Bazohem tek ato që kam folur me Melisën.

Melisa: Nuk janë akuza të vërteta

Fationi: Kjo është e vërteta, të lutem mos më jep më presion, nuk flas asnjë fjalë tjetër. Ta thotë çfarë kemi folur

Melisa: Çfarë kam thënë, kur të kam bërë si e dashuruar?

Fationi: Çfarë ke thënë për miratimin?

Melisa: Këto lojëra bën gjithmonë
Shtuar më 03/01/2021, ora 22:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori