Kë imiton Zajmina
Këngëtarja seksi Zajmina Vasjari vazhdon të befasojë fansat e saj. Ajo këto kohë ka ardhur me një pamje krejtësisht të ndryshuar.

Nuk i ka më flokët e gjatë, siç jemi mësuar ta shohim, po vazhdon të mbetet po aq rebele.

Së fundmi, ka pohuar se në muzikë do të vijë me ritme të reja, shpërthyese dhe me plot surpriza, shkruan Vipat.

Megjithatë, ajo vazhdon të përflitet se këto kohë po imiton këngëtare të tjera të njohura shqiptare dhe jo vetëm.

Për pamjen e saj shumë njerëz e komentuan se ngjan si Dafina Zeqiri, ndërsa në këtë foto Zajminën e shohim të imitojnë Tunën, në klipin e saj “I asaj” dhe gjeste provokative të bëra në shumë koncerte. /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2013, ora 12:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori