Ke bërë ndonjëherë s*ks? Këngëtarja shqiptare i përgjigjet pyetjes 1 milion dollarëshe
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me 10.3 milionë ndjekësit në “Instagram”.

Madje ajo i ka habitur të gjithë me një përgjigje që i ka dhënë njërit prej tyre shkruan tch. Përmes një statusi në “Instastory”, ylli i famshëm është shprehur se nuk ka dëgjuar kurrë për seksin dhe për marrëdhëniet seksuale.

Një nga ndjekësit e Bebes, e ka pyetur këngëtaren nëse ka bërë seks, dhe ajo është shprehur se nuk ka dëgjuar kurrë për këtë gjë. Madje ka pyetur se çfarë është.

“Ke bërë ndonjëherë seks?”, e pyet dikush dhe këngëtarja përgjigjet: “Çfarë është kjo? Nuk kam dëgjuar kurrë për këtë gj녔. Kuptohet që Bebe ka bërë ironi me fansin, pasi pyetja mund të mos i ketë pëlqyer ose është diçka mjaft private.

Shtuar më 15/07/2020, ora 13:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori