Katy Perry ndryshon pamjen
Vipat shpesh janë të fiksuar që të bëjnë ndryshime të theksuarapamjen e tyre. Eksperimente dhe veprime të ndryshme janë ato që këto persona ndërmarrin për të qenë pjesë e vëmendjes së fansave të tyre.

E fundit e cila duket se ka vendosur të bëjë një ndryshim në look është e famshmja Katy Perry.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar një foto me flokë të shkurtra duke shkruar se ka dashur të ngjasojë me pamjen e Jenner. Disa janë shprehur se u mungon Katy me pamjen jo serioze dhe ngjyrat e theksuara në flokë. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2015, ora 11:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori