Katte Middleton në pritje të fëmijës së tretë (FOTO LAJM)

Një nga gratë më të pëlqyera në botë, Katte Middleton është në pritjefëmijës së saj të tretë.

Lajmi bëhet i ditur nga vetë Kensington Palace.

"Duka dhe Dukesha e Kembrixh janë të lumtur të bëjnë të ditur se Dukesha e Kembrixh është në pritjefëmijës së tretë”, thuhet në njoftimin zyrtar.

Mbretëresha dhe anëtarët e tjerë të të dy familjeve janë mjaft të lumtur për lajmin, vijon njoftimi.

Akoma nuk dihet kur do vijë në jetë foshnja por anëtarët e familjeve mbretërore urojnë që ai të jetë i shëndetshëm. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 12:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori