Katie Price thyen një tjetër rekord
Modelja 36-vjeçare Katie Price, në datën 4 gusht solli në jetë fëmijën e saj të pestë. Bukuroshes i janë dashur vetëm pak ditë, për tu kthyer në formën e saj më të mirë.

Katie Price shpërndau në YouGossip, një rrjet shpërndarjesh fotosh për bamirësi, disa imazhe me të brendshme dhe provokuese e shtrirë në një krevat. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 17:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori