Katie Holmes me dhe pa grim, trondit me ndryshimin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Aktorja Katie Holmes është një katastrofë e vërtetë pa grim dhe paparacët nuk i ka shpëtuar aspak ky moment. Ajo dukej totalisht ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim të kuruar, teksa mbërrinte në xhirimet e një reklame pa make-up, ndërsa më herët shkëlqeu në një festë.

Ndonëse ajo mahniste në kopertinat e fundit, duke shfaqur klas, aktorja është një dështim total sa i takon veshjeve të zgjedhura gjatë përditshmërisë. Shpesh ajo është fotografuar e veshur sport dhe në gjëndje të rënduar. Dhe në këtë rast, ajo është parë me stilin e saj duke qëndruar e thjeshtë. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori