Katër vite pa Dr. Florin, si e kujton bashkëshortja e tij (FOTO LAJM)

Sot bëjnë katër vite nga vdekja e këngëtarit të njohur Dr. Flori i cili humbi jetën në banesën e tij.

Largimi nga jeta i Dr. Florit ishte humbje shumë e madhe pa dyshim për familjarët por ai i la dhe një boshllëk në muzikën shqiptare.

Ai ka plot katër vite që është larguar nga kjo jetë, e ndërsa ne e rikujtojmë herë pas here duke dëgjuar këngët e tij në "Youtube", për bashkëshorten Blerina Kondi nuk është dhe kaq e thjeshtë.

Ajo është "dënuar" të jetojë në këtë botë me kujtimet e bashkëshortit të saj. /albeu.com/

Shtuar më 05/07/2017, ora 14:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori