Kate një "fshatare" e bukur (FOTO-LAJM)

Pas Sports Illustrated, Kate Upton pozon për kopertinën e revistës Cosmopolitan. Ajo ka bërë një set fotografik në një ambient rural, në mes të kashtës dhe yjeve.
Pas Sports Illustrated, Kate Upton pozon për kopertinën e revistës Cosmopolitan. Ajo ka bërë një set fotografik në një ambient rural, në mes të kashtës dhe yjeve. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2012, ora 14:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori