Kate Middleton thyen rregullat mbretërore (FOTO LAJM)

Kate Middleton sot ka bërë dy ndryshime nga rutina e zakonshme në jetën e saj.

E para, ajo ka dalë e vetme pa shoqërinë e Princit Williams dhe pjestarëve të tjerë të familjes mbretërore.

Dukesha e Cambrige ka vizituar muzeun “Victoria and Albert” në Londër.

E dyta ishte fustaniKate kishte zgjedhur të vishte.

Ai ishte pak centimetra mbi gju duke thyer rregullin e përhershëm.

Fustani ishte me vija te zeza dhe të bardha dhe disa konture të kuqe.

Le të urojmë që Mbretëresha Elizabeta të mos jetë mërzitur për këtë me dukeshën. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori