Kate: Dua të paktën tre fëmijë
Përfundimisht Kate dëshiron një familje të madhe, me së paku tre fëmijë. Ndonëse ajo është shtatzënë, duket se i ka vendosur qëllim vetvetes për të pasur edhe fëmijë të tjerë. “Dëshiroj të paktën tre fëmijë deri në moshën 35 vjeç”. Ka qënë kjo dëshira e shprehur haptazi nga Dukesha e Kembrixhit, e cila është sërish shtatzënë me fëmijën e dytë.

Sipas “Daily Telegraph”, miq të Kate kanë lënë të kuptojnë se bashkëshortja e Princit William kërkon të ketë një familje të madhe sikurse dhe familja e saj. Kate është më e madhja nga 3 fëmijët Middleton (Pippa dhe James). Kujtojmë këtu se Dukesha e Kembrixhit është në muajt e parë të shtatzanisë dhe ka pasur probleme shëndetësore, si pasojë e të cilave i është dashur të anulojë edhe angazhimet zyrtare. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 14:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori