Kate dhe Uilliam udhëtim mes luleve të Singaporit (FOTO-LAJM)

Duka dhe dukesha e Kembrixh, Kate dhe Uilliam janë në Singapor me rastin e turit për Jubileun e diamantë të Mbretëreshës Elisabet, e cila feston 60 vjetorin e mbretërimit të saj.


kopshtin botanik të Singaporti ata kanë vizituar kopshtin e Orkideve ku është një lule e tillë me emrin "Djana, princesha e Uellsit". /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2012, ora 13:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori