Kate dhe Meghan shoqe?! Është gjithça një skenar (FOTO LAJM)

Dalja e parë publike e Archie-t, pajtimi i Kate dhe Meghanfotot e publikuara pak ditë më parë të cilat bënë xhiron e rruzullit mund të jenë tërësisht të orkestruara.

Një biograf i familjes mbretërore i quajtur Duncan Larcombe beson se fotot janë të mirëmenduara dhe kjo, kuptohet pikërisht sepse siç tha ai:

“Në ndeshjet e polos, dihet që do të ketë fotografë.”

Aq më tepër kur ndeshen dy vëllezërit Harry dhe William.
Vizita e dy kunatave Kate Middleton dhe Meghan Markle ishte e palajmëruar zyrtarisht, duke ngjallur kurreshtje të menjëhershme për fotot e publikuara fare pak minuta pasi ato mbërritën në fushën e polos së Wokingham-it.
Shtuar më 13/07/2019, ora 10:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori