Kartolina e fundvitit për festa? Meghan dhe Harry sjellin foton e papublikuar nga dasma

Një kartolinë nga familja mbretërore. Jo se do na mbërrijë ndonjë ditë në derë, por pse të mos e shohim?

Në këtë kohë, mbretërorët dërgojnë kartolinat, që për Meghan Markle dhe princ Harry-n rastisi të ishte një fotografi absolutisht e mrekullueshme dhe e papublikuar më parë nga dita e dasmës së tyre.

Në një shkrepje bardhë e zi, çifti vështron shfaqjen madhështore të fizhekzjarrevekështjellën Frogmore. Fotoja është realizuar nga Chris Allerton.

Nga ana tjetër, princi William dhe Kate Middleon zgjodhën të pozonin me 3 vogëlushët e tyre, George, Charlotte dhe Louis.
Shtuar më 14/12/2018, ora 20:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori