Kardashian sërish nuk zhgënjen, shfaqet buzë detit e zhveshur (FOTO LAJM)

Në breg të detit, me forma të rrumbullakosura dhe në blicin e aparatit fotografik.

Kim Kardashian edhe këtë herë nuk zhgënjen.

Gjatë setit fotografik në Bali të Indonezisë, mes natyrës së mrekullueshme, rërës dhe valëve të detit, topmodelja ka nxjerrë në pah trupin seksi.

E veshur me bikini kadife, ylli i televizioneve theksoi format e saj bombastike.


Shtuar më 31/10/2018, ora 20:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori