Kaq sensuale nuk e keni parë Miriamin asnjëherë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pas lansimit të këngës së fundit së bashku me Albanin 'Dhuratë' e cila rezultoi shumë e suksesshme pasi ishte edhe dedikim për vajzën e tyre Ameli, Miriami është mjafy aktive në rrjetet sociale duke postuar foto të ndryshme.

Në foton e fundit që ka publikuar në Instagram ajo vjen e thjeshtë në veshje por shumë sensuale dhe joshëse në dukje.

Se Miriami duket shumë bukur dhe rezaton vetëm pozitivitet e tregojnë edhe komentet e shumta që ajo ka marrë nga fansat. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 12:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori