Kapo bëri lëmsh dynjanë me foton e saj, por modelja paska të dashur

Capital T është një prej reperëve më të suksesshëm të momentit, emrin e të cilit mbajnë hitet më të famshme "Pare pare", "Hatixhe" etj. Shumë i ndjekur në rrjetin social Instagram, ai qëndron shpesh në kontakt me fansat dhe ndan me ta momente nga puna e përditshmëria.

Dje, Kapo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa ka publikuar një foto me duart e kapura me një femër, ndërkohë që fluturonin me helikopter.

Ama bukuroshja seksi që i mbante dorën Capital T është një modele e huaj e quajtur Marija Kolinovic.

Ajo është shpallur Miss Mali i Zi dhe në Instastoryn e saj ka publikuar gjithashtu foto me reperin, mirëpo më pas ka sqaruar për ndjekësit se nuk ka asgjë me Kapon, pasi është e dashuruar me partnerin e saj. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 16:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori