"Kapiteni i jetës sime", Ami ndan me të gjithë foton e ëmbël (FOTO LAJM)

Ndonëse ka treguar se i ka ngjasuar Ermalit me surprizat në shtëpi dhe situatat mjaft për të qeshur, Joeli i ka bërë të gjithë për vete me ëmbëlsinë e tij.

Së fundmi ka qenë Amarda ajo e cila ka publikuar një foto të djalit, i cili shfaqet si gjithmonë shumë i qeshur.
Kapiteni i jetës sime”, ka shkruar Toska krah postimit ku duket Joeli me kapelen e kapitenit.

Kujtojmë se Amarda ka treguar se shumicën e kohës është e dedikuar me fëmijët e saj, për të cilët tregon kujdesin maksimal gjatë gjithë kohës.

Shtuar më 29/06/2020, ora 22:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori