Kanë nisur pushimet, vajzat e famshme shqiptare "pushtojnë" Instagramin me bikini (FOTO LAJM)

Tani që erdhi zyrtarisht vera, yjet pushtuan Instagramin me fotot e tyre provokuese.

Garderobën e tyre verore, mes të cilave gjejmë dhe disa nga bikinit më të vogla që njeriu ka parë ndonjëherë do i shohim tani më shpesh.

Dike pirë koktejle në plazh apo buzë pishinës ato po shijojnë tashmë rrezet e diellit pas disa muajsh izolim.

Në fotogalerinë e mësipërme do të gjeni vajzat shqiptare që po shkëlqejnë në bikini, nga Luana Vjollca, Kejvina dhe të gjitha me rradhë./albeu.com/

Shtuar më 11/07/2020, ora 12:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori