Kamela Islamaj na njeh me të dashurin, dizajnerin italian (VIDEO)
Më në fund, Kamela Islamaj ka vendosur të flasë për marrëdhënien e saj. Ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Tek Unë Me Arjola Shehu” në Intv dhe ka ndarë edhe disa detaje nga jeta e saj private.

“Prej disa kohësh bashkëjetoj me të dashurin tim, ai është Dj dhe graphic designer. Jemi të lumtur, jemi mirë. Bashkëjetesa është e thjeshtë, sepse unë dhe Truman jemi sa të ngjashëm aq edhe të kundërt. E kemi gjetur te mesmen tonë të artë”, ka thënë ajo.

Nga profili i Truman në Faceboook, kupton që ai është italian, i lindur në qytetin jugor të Salernos dhe pasi ka studiuar Marrëdhënie Ndërkombëtare dhe Diplomaci dhe më pas ka thelluar studimet në fushën e të drejtave të njeriut, i është kushtuar fushës së graphic design-it.

Ai ka pasur disa eksperienca pune në kompani të ndryshme marketingu në Tiranë, gjatë të cilave ka njohur edhe Kamelën. Vincenzo, me pseudonimin e hershëm Truman, është gjithashtu dhe DJ dhe bashkë me Kamelën kanë gjetur pika takimi edhe në muzikë dhe kanë krijuar një grup të tyrin që performon në vendet ku i ftojnë. /albeu.com/Shtuar më 07/11/2016, ora 15:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori