"Kam tre ditë që qaj", aktorja rrëfen momentin e vështirë që po kalon (FOTO LAJM)

Aktorja Rudina Dembacaj së fundmi ka publikuar një foto shumë të ëmbël të vajzës së saj Viktoria e cila prej 3 ditësh ka hequr gjirin, por kjo ka ndikuar emocionalisht tek aktorja.

"Kemi 3 ditë që kemi hequr gjirin, unë qaj çdo gjysmë ore", shkruan Rudina.

Aktorja u bë nënë e Viktorias në dhjetor të 2016-ës dhe vazhdimisht publikon foto të familjes së saj dhe vogëlushes së ëmbël. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 12:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori