“Kam fobi njerëzit e shëmtuar”, Aurela Hoxha sqaron publikun

Aurela është shprehur se që kur ka qenë e vogël i ka pasur fobi njerëzit jo të bukur pasi mendon se pas një fytyre jo të ëmbël nuk fshihet një shpirt i mirë.

"Për të qenë e sinqertë, po. Do doja të thoja jo, por që kur kam qenë e vogël, mami më ka thënë që kisha një lloj sikleti, frikë nga njerëzit jo shumë të bukur.

Nisur nga reagimi i njerëzve, Aurela është ndjerë e detyruar të sqarojë situatën përmes këtij postimi të disa orëve më parë në Instagram Story:

“Pra njerëz të mirë, e kam fjalën për këtë lloj “bukurie” atë që nuk e them vetëm unë por e thonë edhe librat e shenjtë e njerëz që kanë lexuar një herë në jetë… dhe dinë ç’do të thotë energji, dhe shpirt i bukur!!! (nuk kam folur as për gjatësi këtu, as buzë të trasha, as sy blu…” /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2018, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori