“Kam aq shumë para sa s’di ku ti çoj”, Eranda Libohova acarohet keq: Shpifës të pacipë
Këngëtarja e njohur Eranda Libohova u bë mjaft e përfolur në media në lidhje me një deklaratë të sajën, ku tha se “kam aq shumë para sa s’di ku ti çoj”.

Sigurisht, mediat e shumta shqiptare e transmetuan këtë lajm, por duket se këngëtares nuk i ka pëlqyer dhe ka kujtuar se kanë dashur ta bëjnë objekt talljeje.

Përmes një postimi në profilin e saj në Facebook, ajo shkruan:
Bela e madhe! Shikoni si shpifin portalet shqiptare ‘Jetërat, Lapsërat, Bomberat, Xingërat, këta shpifësa të pacipë që kur vjen puna për arsye interesash nxjerrin edhe hajdutët e mashtruesit më të mëdhenj të popullit si burrat më të ndershëm kurse për ne njerëzit e punës që lodhemi të fitojmë me dinjitet paratë tona pikërisht për ne transformojnë edhe një humor në lajm. Mendojnë se tallen me publikun dhe me njerëzit e punës këta opinionbërësat e rremë. Më lejoni t’ju jap një këshillë, si Eranda qytetare, nëse keni ndopak dinjitet për të vërtetën dhe po patët këllqe, merruni me problemet e vërteta të këtij vendi jo me sajesa të trasha për të cilat duhet t’ju skuqet edhe juve faqja. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2017, ora 16:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori