Kallashi në depresion prej ditësh, tregon se vuan për një dashuri
Pëlqej
jo është një ndër femrat më të kërkuara në Shqipëri, Kosovë e diasporë. E njohur si Kallashi në pak kohë Donieta Kosumi u kthye në “sex simbol”.Por si duket jeta e saj e personale nuk është aq bukur sa ne e mendojnë nga jashtë.

Së fundmi, Kallashi ka publikuar një video me sekuenca nga një serial turk.

video shkruhet:

E shikon atë vajzën? Duket e lumtur apo jo? Tregon shaka, qesh mirëpo brenda është duke vdekur, është e lënduar, e lodhur nga të qenit e mirë.

E lodhur nga jeta! Nuk do të duket e tillë, kështu që mban gjithçka përbrenda. Të gjithë mendojnë se ajo është njeriu më i lumtur që njohin, që nuk ka probleme, që jeta e saj është perfekte. Ahh, sikur ta dinin të vërtetën."

Mirëpo, vetëm pas këtyre postimeve, ajo ka treguar se çfarë e ka munduar aq shumë.

Duket se qenka një dashuri e pamundur ajo që Kallashi po vuan dhe përmes një video e ka treguar këtë.

Në të shkruhej:

A nuk është shkatërruese? Ti ta kesh ëndërr e dikush tjetër realitet. Të ka ndodh kjo? Të dashurosh dikë që Zoti e shkroi për dikë tjetër. Të dashurosh dikë që nuk mund ta kesh” /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 20:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori