Kallashi e pikëlluar, humb njeriun e shtrenjtë (FOTO LAJM)

Valltarja dhe këngëtarja e shumë komentuar në media e rrjete sociale për format e saj bombastike dhe videot ku bën tëerk, ditën e sotme ka dhënë lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të një prej njerëzve të saj më të dashur.

Kallashi ka humbur shokun e ngushtë e për të sot ka bërë dy postime ku shfaqet krah të ndjerit, shkruan Xing.

"Me pikëllim të thellë mora lajmin për vdekjen tënde shoku im i dashur.

Ishe shok i shkëlqyer, i dashur për të gjithë. Shkove me shpirt që s'do të kthehesh më. U prehsh në paqe", shkruan Kallashi. /albeu.com/

Shtuar më 31/07/2018, ora 10:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori